عمل بینی استخوانی بهتر است یا عمل زیبایی بینی گوشتی؟

بسیاری از افرادی که به دنبال انجام عمل بینی هستند، در مورد اینکه عمل زیبایی بینی استخوانی بهتر است یا گوشتی سوال می پرسند؟ واقعیت این است که اگر به یک جراح حرفه ای زیبایی مراجعه کنید، نه تنها شاهد زیبایی عمل بینی گوشتی یا استخوانی خودتان خواهید بود، بلکه حتی می توانید از بروز مشکلات تنفسی نیز پیشگیری کنید؛ اما باز هم عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی نسبت به عمل جراحی زیبایی بینی استخوانی چالش هایی را به همراه دارد. با ما همراه باشید تا بیشتر با این دو سبک از عمل جراحی زیبایی بینی آشنا شوید.

عمل بینی استخوانی بهتر است یا عمل زیبایی بینی گوشتی؟

عمل بینی استخوانی چیست؟

عمل بینی استخوانی یکی از عمل های جراحی زیبایی است که به صورت روتین انجام می شود. افرادی که بینی استخوانی دارند، معمولا شاهد یک قوز روی بینی خودشان هستند. این افراد پره های بینی کوچکی دارند؛ اما قوز بینی آن ها می تواند باعث کاهش زیبایی چهره آن ها شود. عمل زیبایی بینی استخوانی می تواند سادهتر از عمل زیبایی بینی گوشتی و غضروفی انجام شود؛ اما به هر حال برای اینکه نتیجه خوبی از این عمل بینی ببینید، باید نزد یک جراح خوب بروید.

عمل زیبایی بینی گوشتی چیست؟

عمل زیبایی بینی گوشتی یکی دیگر از سبک های عمل جراحی زیبایی بینی است. در این سبک بینی های گوشتی و پره های بزرگ آن ها جمع می شوند. میزان استخوان در بینی گوشتی کمتر است. به همین خاطر، بیشترین تمرکز در عمل بینی گوشتی روی پره ها و گوشت اضافه ای است که در بینی وجود دارد. افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، معمولا پره های بینی بزرگی دارند. 

عمل زیبایی بینی گوشتی

کدام عمل جراحی نتیجه بهتری دارد؟

حال که با عمل بینی گوشتی و استخوانی آشنا شدید، شاید این سوال برای شما مطرح شود که کدام عمل جراحی زیبایی بینی نتیجه بهتری دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که همه چیز به جراح زیبایی بینی شما بستگی دارد. برخی از جراحان به دلیل داشتن تخصص کافی، حتی می توانند گوشتی ترین بینی ها را به شکل بسیار جذاب عمل کنند؛ اما برخی از پزشکان به دلیل نداشتن تخصص کافی، حتی نمی توانند بینی های استخوانی را به بهترین شکل عمل کنند.

البته نباید از این موضوع غافل شد که عمل بینی گوشتی کمی چالش برانگیزتر است. چون به هر حال باید پره ها کوچک شوند و از طرفی نیازی به کوچک کردن استخوان و ... نیست. با این حال بهترین جراح زیبایی بینی در تهران می تواند با بررسی دقیق بینی گوشتی، بهترین روش را برای جراحی آن در نظر بگیرد.

دکتر عباس نوروزی؛ بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج

اگرچه یکی از اهداف مهم برای انجام عمل زیبایی بینی، رسیدن به زیبایی چهره است؛ اما نباید این موضوع بهانه ای برای بروز مشکلات بعدی در سیستم تنفسی فوقانی باشد. مراجعه به بهترین دکتر زیبایی بینی در کرج، به شما کمک می کند تا از عوارض عمل زیبایی بینی بکاهید. دکتر عباس نوروزی به عنوان یکی از بهترین پزشکان در کرج، به شما کمک می کند تا از نتیجه نهایی عمل بینی گوشتی یا استخوانی خود، نهایت لذت را ببرید. 

 

 

برای رضایت از جراحی زیبایی بینی با این جراح آشنا شوید.

یکی ازروش های جراحی زیبایی بینی، روش اولیه است که به دو صورت باز و بسته انجام میشود.روش جراحی زیبایی بینی ثانویه و جراحی بینی پر کننده نیز از روش های دیگر جراحی است ؛که به توضیح و کاربرد هر کدام خواهیم پرداخت.

روش جراحی بینی اولیه: این روش به دو صورت عمل باز و بسته انجام میشود .

روش جراحی باز: این روش پرکاربرد ترین روش جراحی زیبایی بینی می باشد..این روش برای رفع آسیب دیدگی،و جراحی زیبایی بینی انجام می شود. در این روش پزشک بینی میتواند با بررسی آناتومی بینی هر شخص ، به تغییر شکل بینی و رفع مشکلات تنفسی بپردازد.

روش جراحی بسته: این روش از جراحی زیبایی بینی کاربرد کمتری نسبت به روش باز دارد . برای رفع ایرادات کوچک و غیر ضروری بکار برده می شود. همچنین در این روش، تغییرات خیلی کمتر از روش باز است.

جراحی بینی ثانویه: این جراحی بعد از عمل زیبایی بینی برای بار اول ؛ به علت آسیب دیدگی بعد از عمل و عدم رعایت توصیه های پزشک، عدم چسب زدن صحیح ، تصادف یا جراحی نامناسب توسط جراح ؛انجام می شود. به جراحی ثانویه ترمیم نیز می گویند.

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی پر کننده:در این نوع روش جراحی با استفاده از ژل یا فیلتر انجام میشود. معمولا با تزریق ژل اقدام به صاف کردن،پر کردن،تغییر زاویه،کوچک تر کردن یا متقارن کردن دو سوراخ بینی استفاده می شود.

فواید جراحی بینی چیست؟

رفع مشکلات تنفسی، رفع مشکلات مادرزادی، رفع آسیب دیدگی در اثر تصادف و حادثه ،برداشتن پولیپ، افزایش اعتماد به نفس و رضایت از چهره بعد از عمل زیبایی بینی خود، تعادل چهره به علت مناسب بودن بینی می باشد.

چگونه میتوانیم جراح زیبایی حرفه ای را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب جراح بینی ماهر باید تحقیقات لازم را انجام دهید.برای تحقیق کردن میتوانید از بیمارانی که قبلا جراحی انجام داده اند پرس و جو کنید.

ولی ما به شما پزشکی را معرفی میکنم، که بسیار تخصصی در این زمینه می باشد. و هرگز در این زمینه تا به حال سو استفاده ای انجام نداده ؛و با روح و روان بیماران و زیباجویان برای کسب منفعت شخصی بازی نکرده. بلکه با بررسی دو جانبه سلامت و سلیقه شما،با شما  به توافق می رسد. جراحی هایی که ایشان تا به حال انجام داده است اولین و مهم ترین چیز سلامت بیمارو رضایت او است. ایشان دکتری،جز آقای دکتر عباس نوروزی نیست. 

بیماران و زیباجویان محترم با انتخاب بهترین جراح بینی رضایتخود را برای بعد از عمل تضمین کنید

وظایف جراح بینی چیست؟

 

وظیفه جراح زیبایی شناسایی مشکلات تنفسی و ظاهری می باشد. همچنین دقت به خواسته بیمار، و بررسی کردن خواسته بیمار از لحاظ سلامتی، ؛جز یکی از وظایف جراح زیبایی است. علت بررسی این است که گاهی خواسته بیمار ممکن است سلامتی او را تهدید کند.جراح بینی برای بینی شما طراحی خاص چهره خودتان را با رضایت شما و مهارت خودش انجام دهد. مهم ترین وظیفه ی جراح بینی تحت هر شرایطی سلامت بیمار می باشد.

 

ما به شما پزشکی را پیشنهاد می دهیم که حتی فراتر از شما به فکر سلامتی شما و رضایت شما است.برای همین بیشترین تلاش خود را چه قبل جراحی چه حین جراحی وچه بعد جراحی انجام می دهد. جراح بینی برای بهبودی هر چه بیشتر بیمار تلاش و پیگیری های لازم را انجام می دهد. چون رضایت شما برای خشنودی خودش لازم و مهم است.این ویژگی ها فقط برای دکتر عباس نوروزی می باشد ؛این جراح بینی با وظیفه شناسی و وجدان انسانی توانسته رضایت بسیاری از بیماران را به دست بیاورد.

عمل بینی

 

بررسی توسط جراح بینی

 

چگونه بهترین جراح بینی را شناسایی و انتخاب کنیم؟

 

شما میتوانید با مراجعه حضوری به مطب جراح بینی، با دیدن نمونه کار های قبل و بعد از عمل ،حرفه ای بودن جراح بینی را تشخیص دهید. همچنین اطلاعاتی را که از جراح زیبایی و مشاوره هایی که به شما میدهد بدست می آورید؛ می توانید تصمیم خود را قطعی کنید ؛عمل زیبایی بینی خود را با خیال راحت انجام دهید. ولی ما برای شما این کار را کرده ایم ؛و بهترین جراح بینی را برای شما انتخاب نموده ایم؛ تا شما بتوانید راحت تصمیم خود را بگیرید . ما مطمئن هستیم بهترین تصمیم را خواهید گرفت. چون با استفاده از روش رینوپلاستی جراحی می کند. شما میتوانید با خیال راحت به مطب دکتر عباس نوروزی جراح زیبایی سر بزنید.همچنین با دیدن نمونه ها و رضایت بیماران تصمیم قطعی خود را برای انتخاب پزشک زیبایی بینی بگیرید.

 

علت محبوب و نامدار شدن دکتر و جراح زیبایی چست؟

 

هر پزشکی دوره هایی برای تخصص زیبایی ،و تحصیل می گذراند .و در ابتدای کار به یادگیری علم مشغول می شود. بعد از آن با توجه علم و تجربه هایی که یادگرفته شروع به جراحی میکند.اما جراح هایی وجود دارند که برایشان رضایت بیمار مهم است. از ابتدای کار خود بیشترین تلاش خود را برای بهترین بودن انجام میدهند،که دکتر زیبایی، عباس نوروزی از نمونه جراحان قابل تحسین هستند.

 

زیباجویان عزیز لطفا با اطمینان خاطر عمل زیبایی بینی خود را به ما بسپارید.

عمل زیبایی بینی امروزه برای زیبا جویان مهمترین موضوعی است که دنبال میکنند ،ولی به شرطی که دکتر زیبایی برای این کار پیدا کنند. بعد از آن شروع به سنجش عمل زیبایی بینی دکتر مورد نظر کرده و بهترین تصمیم خود را بگیرند. احتمالا امروز بیشتر تحقیقات ما از جراح ها در اینترنت و شبکه های مجازی مختلف میباشد. از طریق دیدن نمونه کارهای قبل و بعد ، میتوان ماهر و حرفه ای بودن جراح زیبایی را از روی عمل زیبایی بینی مورد بررسی قرار داد.رضایت از عمل زیبایی بینی یکی از دغدغه های اصلی زیباجویان به شمار می رود. به آنها احساس زیبایی و عزت به نفس را میدهد . شاید همین موضوع باعث شود شخصی که از بینی خود ناراضی بوده و ناراحتی ایجاد کرده رفع شود.

رضایت بعد از عمل زیبایی بینی

رضایت بعد از عمل زیبایی بینی

            

چه ملاک هایی را باید در عمل زیبایی بینی در نظر بگیریم؟

فرم بینی شما زیبا جوی عزیز در عمل زیبایی بینی تاثیر زیادی دارد. چون با توجه به ایراداتی که در بینی وجود دارد عمل هر شخصی، طراحی فرم مورد نظر، خود آن شخص را دارد و برای همه یکسان نمی باشد.

باید هر پزشکی برای بیمار خود طراحی انفرادی و منحصر به خود آن شخص را اجرا کند . مثلا جراحی رینوپلاستی یا جراحی بینی آسیب دیده یا جراحی بینی استخوانی کاملا متفاوت و جدا از هم می باشد.

همچنین باید در عمل زیبایی بینی، طراحی فرم بینی ،به خواسته بیمار و انتظاری که از جراح برای فرم بینی بعد از عمل دارد توجه نمود . علت اینکار رضایت بیمار و پزشک از کار خود میباشد.

ما میخواهیم جراحی را به شما معرفی کنیم ،که شما را در روند عمل راهنمایی کند . شما میتوانید از خدمات قبل و بعد جراحی که حق طبیعی هر بیمار است، استفاده کنید. چون کوچکترین کم کاری از طرف جراحتان ،می تواند برای شما نگرانی ایجاد کند.

معرفی پزشک و جراح برای زیبا جویان

پیشنهاد ما برای شما زیباجویان عزیز دکتر عباس نوروزی است .

شما میتوانید با اطمینان خاطر از ایشان در مورد عمل های خود کمک بخواهید ،هر سوالی را که در ذهنتان است را بپرسید .راهنمایی های مورد نظر را جویا شوید ،تا این که با رضایت کامل از ایده ال هایتان بیرون بیایید. این رضایت شما باعث حال خوب خودتان و کمک به دیگران در انتخاب پزشک و راهنمایی آنها میشود. 

برای ارتباط می توانید از طریق لینک تماس با ما اقدام نمایید.

جراح زیبایی بینی کیست و معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی

در این محتوا ما قصد داریم به معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی و خصوصیات چنین پزشک و جراحی بپردازیم. در سرشت آدمی تمایل به زیبایی وجود دارد و هیچ کس نمی تواند منکر این حس ذاتی در وجود انسان شود. انسان، زیبایی را دوست دارد و تمایل دارد خود نیز زیبا و جذاب باشد. این زیبایی برای افراد مختلف متفاوت است. برخی افراد به دنبال زیبایی ظاهری هستند و برخی دیگر به دنبال زیبایی درونی و به طور کلی باید بگوییم انسان زیبایی را به هر شکل و هر حالتی که باشد دوست دارد و تمایل به گرایش به آن دارد. یکی از روش هایی که امروزه برای زیباتر شدن به آن توجه فراوانی می شود توجه به زیبایی ظاهر است. امروزه جراحی بینی یکی از مصادیق توجه به زیبایی ظاهری محسوب می شود. با ما همراه باشید تا شما را با معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی در رسیدن به فرم دلخواه بینی مورد نظرتان راهنمایی کنیم.

معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی

جراحی بینی و ضرورت آن

امروزه بسیاری از افراد که در بینی خود دچار مشکلات و عیب های فراوانی هستند اقدام به جراحی زیبایی بینی می کنند. به طور کلی رینوپلاستی یکی از شایعترین جراحی های موجود در حال حاضر است. از جمله مشکلات موجود در بینی افراد می تواند بزرگ بودن پره های بینی، افتادگی و پهن بودن نوک بینی، قوز روی بینی و به طور کلی ناصاف بودن و نا زیبا بودن بینی باشند. برای رفع تمام مشکلات گفته شده و بسیاری مشکلات دیگر شبیه به آن چه ذکر کردیم می توان جراحی زیبایی بینی را در نظر گرفت. مهمترین حالت این است که شما به کمک جراحی پلاستیک بینی خود می توانید عیب های ساختاری موجود در بینی خود را که مانع از داشتن یک تنفس سالم و بدون اشکال می شود را نیز از بین برده و به طور کامل رفع نمایید. اگر شما قصد دارید رینوپلاستی انجام دهید بهتر است نسبت به جراحان و متخصصان این رشته شناخت کافی به دست آورده و سپس اقدام نمایید. اینجا است که معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی اهمیت پیدا می کند.

جراحی بینی

معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی و اهمیت آن

برای معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی ضرورت دارد به چند نکته ی مهم و اساسی اشاره کنیم. بهترین دکتر زیبایی بینی کسی است که به سن بیمار و دلایل این اقدام از سوی بیمار توجه کافی نشان دهد. سن جراحی بینی در آقایان و خانمها متفاوت است. تشخیص مناسب بودن سن با توجه به ویژگی های فیزیکی و خصوصیات جسمی هر فرد بر عهده ی پزشک متخصص می باشد. در سن نوجوانی اهمیت زیبایی ظاهری بیش از هر سن دیگری بروز می کند. بنابراین یک جراح و متخصص رینوپلاستی خوب می تواند تشخیص دهد آیا فرد مناسب جراحی زیبایی بینی می باشد یا نمی باشد. از طرفی پزشک و جراح زیبایی بینی می بایست پس از معاینه ی بیمار خود متوجه مشکلات تنفسی بیمار شده و در غیر این صورت دلیل اقدام بیمار برای انجام جراحی را بداند و بر اساس نظر بیمار و با توجه به کالبد و فرم صورت او اقدام به جراحی زیبایی بینی نماید. از طرفی مهمترین خصوصیت یک پزشک و جراح زیبایی بعد از داشتن تخصص و مهارت کافی برای انجام این کار داشتن صبر و شکیبایی در برخورد با بیماران و پاسخ صحیح و مناسب به تمام سوالات آن ها می باشد. تمام خصوصیات ذکر شده در بالا و بسیاری خصوصیات دیگر می بایست به طور حتم در یک پزشک و جراح زیبایی بینی وجود داشته باشند. دکتر عباس نوروزی با توجه به تجربه و مهارت بالایی که در این زمینه کسب کرده اند می تواند یک گزینه ی مناسب و شایسته برای کمک کردن شما در رسیدن به ظاهر مورد پسند تان باشد. به طور کلی حین معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی ضرورت دارد به مهارت و تخصص او توجه ویژه ای کرد و توجه به پیشینه ی پزشک جراح نیز اهمیت دارد. میزان رضایت بیماران قبلی از برخورد و جراحی پزشک نشان از کیفیت بالای نتیجه و عملکرد خوب پزشک متخصص خواهد داشت.

 

دکتر زیبایی بینی

 

اهداف رینوپلاستی را مشخص کنید

وقتی ما به معرفی بهترین دکتر زیبایی بینی می پردازیم هدف این است که شما با داشتن یک پزشک خوب و ماهر و با تجربه بتوانید هدف از انجام جراحی بینی را به طور واضح مشخص کنید. بعد از روشن شدن هدف شما از انجام رینوپلاستی پزشک آسوده تر می تواند شما را در رسیدن به فرم دلخواه برای بینی راهنمایی کند. به طور مثال آیا هدف شما از جراحی زیبایی تنگ تر کردن سوراخ های بینی است یا این که فقط هدف برداشتن قوز روی بینی می باشد. همچنین ممکن است شما فقط در صدد تغییر شکل دادن نوک بینی باشید. از طرفی ممکن است زاویه بین لب بالای شما و بینی کم یا زیاد باشد و هدف شما از انجام رینوپلاستی مطلوب کردن این زاویه می باشد. اما هدف اصلی و نهایی در هر رینوپلاستی و جراحی زیبایی بینی به دست آوردن یک ظاهر زیبا و مطلوب است. در رسیدن به چنین هدفی داشتن یک پزشک زیبایی متخصص و با مهارت است. بنابراین اهمیت پزشک متخصص و با مهارت در چنین مواردی بسیار بالا است. 

رینوپلاستی موفق